LATVIJAS TŪRE - izrāde par futbolu UZVARA IR MIRKLIS

Valoda: LV
Ieteicamais vecums 10+
"Spēlmaņu nakts" laureāte
Norises vieta:
Rīga, Gulbene, Liepāja
Skatīt kartē
Režija un ideja:
Valters Sīlis
Horeogrāfija:
Kristīne Brīniņa
Skaņas mākslinieks:
Gatis Krievāns
Gaismu mākslinieks:
Oskars Pauliņš
Scenogrāfs:
Uģis Bērziņš
Izpildproducente:
Laine Pole
Producents:
Istabas teātris
Piedalās:

aktieri Arturs Krūzkops, Kristiāns Karēļins, Jānis Kronis, dejotāji Agate Bankava, Katrīna Stepiņa, Nauris Miķelis Goba, Edvards Kurmiņš, Arturs Muskars, kā arī jaunie futbolisti.

Latvijas tūre -

Rīga: 26.08. un 27.08. pl. 20.00 Rīgas 86. vidusskolas stadions ( Ilūkstes iela 10, Latgales priekšpilsēta)

Gulbene: 3.09. pl. 17.00 (Gulbenes 2. vidusskolas stadions, Līkā iela 21)

Liepāja: 16.09. pl. 20.00 (LOC "Daugava" rezerves laukums, Liepājas jūrmalas parks, Liepu iela, Liepāja)

BIĻETES MOBILLY.LV

11 cilvēki pret 11 cilvēkiem spēlē spēli lielā laukumā, uzdevums ir dabūt bumbu pretinieku vārtos. Pirms spēle ir sākusies, viss vēl ir iespējams. Sākas 90 minūšu cīņa, kurā visu var izšķirt viena kļūda. Kļūdas šajā spēlē ir neizbēgamas. Bet, ja tās pieļaujot izdodas saglabāt vienotu komandu, tad arī lieli pārsteigumi ir iespējami.

Izrāde stāstīs par spēli Stambulā  2003.gada 19. novembrī, kad Latvijas un Turcijas futbola izlašu futbola mačs rezultējās 2:2. Šis neizšķirts, iespējams, ir lielākā uzvara Latvijas futbola vēsturē, jo pateicoties tam, pirmoreiz bija iespējams nokļūt 2004. gada Eiropas futbola čempionāta finālturnīrā. Kā līdz šim Latvijas futbolam vēsturiskajam notikumam izdevās nokļūt? Kas notiek pēc tam, kad uzvara kļuvusi par skaistām atmiņām?

Iestudējums pirmizrādi piedzīvoja 2020.gada festivālā. Izrāde saņēma lielu atsaucību, un tika nominēta vairākās kategorijās un saņēmusi “Spēlmaņu nakts” balvu nominācijā – Gada režisors Valters Sīlis.

Īpašs paldies British Council, Latvijas Futbola federācijai, Rīgas domei, Gulbenes novada pašvaldībai, Liepājas pilsētas pašvaldībai!

Iepazīsti festivālu

Mazdārziņos, garāžās un zem tilta notiek izrādes visai ģimenei.