Atpūtas un sporta klubs BOHĒMA

30.jūlijs - 7.augusts
Ieeja bez maksas
Norises vieta:
Tirgus iela 5, leģendārais Multiklubs
Skatīt kartē

Valmieras Vasaras teātra festivāla ietvaros leģendārā ballīšu vieta Multiklubs pārtaps Atpūtas un sporta klubā "Bohēma". Laikā no 30. jūlija līdz 6. augustam ikviens festivāla un kluba apmeklētājs būs aicināts atgriezties deviņdesmito gadu avangardā un ļauties brīvas formas izklaidēm.

Kluba Grandiozā atklāšanas diskotēka - 30. jūlijā. Ieeja no 23.00, koncerts sāksies īsi pēc pusnakts.

Šajā vakarā Valmierā savienosies zvaigznes, un Jums būs iespēja to pieredzēt. Īsi pēc Prāta vētras un nedaudz pirms ziemeļblāzmas leģendārā “Multikluba” telpās ar liesmojošās mīlas komētas “Mazais princis” koncertu "Bohēma" tiks oficiāli atklāta. Multiverss ir mums labvēlīgs, tādēļ uzvilksim saulesbrilles, atvērsim sirdis un kreklus un ļausim debesīm iekrist mūsos.

Ieejas maksa - 10 EUR.

Darba dienās 1., 2., 3. un 4.augustā "Bohēma" būs atvērta no plkst. 16.00 līdz pēdējam klientam.

5., 6. un 7.augustā atvērts no plkst. 12.00.

Valmieras vasaras teātra festivāla Atpūtas un sporta klubs “Bohēma” būs te spilgtāka, te miglaināka līksmu notikumu mirāža, kur ik vakaru lidos volāni un idejas, dzirksteļos šampanietis un joki, viesi vienosies dejā un mīlā jeb, vienkārši izsakoties, ritēs dzīve.

Sporta diena - katru dienu! "Bohēmas" viesi varēs nodoties badmintona spēlei, izklaidēties pie boksa maisa, vai nodoties roku laušanās izaicinājumam. Savukārt muzikāli noskaņotie apmeklētāji būs aicināti uz karaoki. Katru vakaru darbosies arī plikais (brīvais) mikrofons.

5. augustā klubā norisināsies bārmeņu šovs, savukārt 6. augustā - "Bohēmas" noslēdzošā balle.

Plašāka informācija par pasākumiem jau drīzumā.

Ieeja pasākumos festivāla nedēļā ir bezmaksas.


Vizuālais noformējums: Aleksandrs Breže

Iepazīsti festivālu

Mazdārziņos, garāžās un zem tilta notiek izrādes visai ģimenei.